Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek je podobná stavění domu z kostek. Každý dílek má svůj svoji funkci a ovlivňuje celkový výsledek našeho snažení. Tvorba webu je rozdělena do jednotlivých fází a doporučujeme jít krůček po krůčku. Nezapomínejme na rychlost realizace webové prezentace. U nás víte, kdy budete mít web hotový.

 

Rozbor vašich cílů či potřeb na internetu

1Prvním a nejdůležitějším krokem je analýza vašich potřeb. Seznámíme se s vaší společností a marketingovým záměrem, promluvíme si o vašich záměrech a potřebách.
Díky těmto informacím vám můžeme připravit návrh řešení webu, který obsahuje logickou strukturu webu, rozložení jednotlivých prvků, popis funkcionality webových stránek, popis použitých komponent redakčního systému a cenovou kalkulaci.
Jako redakční systém (systém pro správu obsahu) používáme často snad nejrozšířenější bezplatný systém Joomla, který vyvíjí celosvětová komunita nadšenců. Za málo peněz, tak ihned dostanete spoustu muziky - platíte totiž jen naši práci při nastavení webu. Navíc můžete váš projekt kdykoliv jednoduše rozšířit. A díky tomu, že Joomlu zná už hodně lidí, můžete si v budoucnu vybrat, kdo se vám o web postará. Nejste limitováni na řešení jedné společnosti.

Grafický návrh webové stránky

2Na základě vámi odsouhlaseného návrhu webového řešení se můžeme pustit do grafického ztvárnění webových stránek. Vycházíme buď z vašeho firemního (grafického) stylu nebo vám vytvoříme vzhled na míru. Pro redakční systém Joomla je navíc již vytvořeno tisíce šablon. Bude-li vám nějaká po úpravě vyhovovat, zkrátí se výrazně čas nutný ke spuštění projektu.

Příprava obsahu webu

3Na obsahu stránek záleží! A musíme si to stále opakovat. Bez kvalitního obsahu, nebude web úspěšný. Víte-li už po analýze vašich potřeb, proč web děláte, budete mít o textech už představu. Pomůžeme vám připravit texty tak, aby byly čtivé a dokázaly prodat vaše zboží či službu. Dbáme na to, aby texty měly vysokou informační hodnotu a byly stylisticky a gramaticky na úrovni.

Testování hotového webu

4Aby webové stránky fungovaly, tak jak mají, provedeme před spuštěním, jejich pečlivou kontrolu, která zaručuje, že jsou po všech stránkách funkční a splňují technické požadavky (validita, struktura obsahu). K našim zákazníkům se dostanou špičkové webové stránky.

Internetový marketing

5Spouštěním webu do ostrého provozu vše teprve začíná. Teprve on-line marketing rozhodne o tom, zda dosáhneme našich cílů (dobře vytvořený web je podmínkou, nikoliv zárukou). Pro úspěšný web jsou nejdůležitější klienti - musíme přivést na web cílovou skupinu zákazníků. Toho můžeme docílit vytvořením účinné optimalizace pro vyhledávače (SEO) a internetovou reklamou. Toto je dlouhodobá činnost a měla by trvat po celou dobu životnosti webu.

Naše práce

 
 
Jste zde: Titulní stránka Tvorba webu