Internetový marketing

Internetový marketing zahrnuje činnosti nutné k tomu, aby vás online projekt byl úspěšný - aby informace o vaší firmě našli stávající i potenciální zákazníci, aby váš eshop vydělával. Google Analytics, Adwords, PPC ši Sklik vám nic neříká? Nevadí, nám ano.

 

Výhoda internetových médií je v tom, že se dá měřit téměř vše - například počet přivedených návštěvníků, odeslaných poptávek, dotazů nebo zrealizovaných obchodů.
U nás máte navíc se službou internetový marketing ceny a náklady na internetovou reklamu pod kontrolou. Vždy platíte až za odvedenou práci, která vám přináší další příjmy. Platíte za prokazatelně přivedené uživatele webu. To si jednoduše zkontrolujete díky nestrannému nástroji pro měření internetové reklamy Google Analytics. Pozice ve vyhledávačích jsou důležité, ale platit si necháváme za výsledky.

Podrobná analýza záměru na internetu a jeho proveditelnosti

1Díky dlouhodobým zkušenostem s reklamou na internetu jsme vám schopni poradit, jak začít vydělávat peníze na webu. Provedeme analýzu vašeho on-line záměru a poradíme vám s vytvořením nebo úpravou webového projektu tak, aby mohl být efektivně propagován na internetu a přinášel vám zisk. Obvyklým výstupem je online strategie zahrnující mix SEO opatření, PPC reklamy a zvýšení komfortu návštěvníků. Nelezneme vhodná klíčová slova pro projekt, odhadneme možnosti zlepšení nebo dosažení pozic ve výsledcích vyhledávání a náklady s tím spojené.

Návrh úspěšného webu (nejen) z pohledu SEO

2Zpracujeme návrh rozložení a strukturu webu s ohledem na vaše marketingové a prodejní cíle, produkty i cílovou skupinu. Při návrhu bereme v úvahu chování uživatelů internetu, zejména jaké mají zvyklosti, jakým způsobem hledají produkty a služby a také na jakých webech se rádi pohybují. Vhodná klíčová slova pro SEO zapracujeme do obsahu vašeho webu.

Tvorba optimalizovaných textů - copywriting, základ pro SEO

3Dobrý text vám pomůže zvyšovat návštěvnost webu a hlavně pomůže přesvědčit k nákupu. Dobrý text musí nejen zaujmout člověka, ale musí být i vhodně upravený pro internetové vyhledavače. V rámci Internetového marketingu provádíme editaci i psaní krátkých textů:
CopyWriting - psaní zcela nových optimalizovaných marketingových textů
CopyEditing - revize a optimalizace vámi dodaných textů.

Budování zpětných odkazů - linkbuilding

4Budování zpětných odkazů (linkbuilding) je důležitou součástí optimalizace pro vyhledávače (SEO). Dostatek kvalitních zpětných odkazů je předpokladem pro zvýšení návštěvnosti vašeho webu a zlepšení pozic ve vyhledávačích. Zajistíme registraci do katalogů, nákup a výměnu odkazů a šíření PR článků.

Měření efektivity a trvalé vylepšování

5Výhodou on-line prostředí je měřitelnost řady důležitých ukazatelů - návštěvnost webu, počet objednávek, obrat eshopu, a také zdroje těchto výsledků. Podle ukazatelů pak upravujeme strategii získávání návštěvníků. Pro měření používáme ověřený Google Analytics, sami si tak můžete ověřit dosažené výsledky a konfrontovat námi navrženou strategii.
Vylepšování spočívá především v doplňování nových stránek, textů a v jejich úpravách dle nových trendů v oblasti použitelnosti a SEO. Pomáháme vám také se správným pojmenováním produktů a služeb tak, aby byly snadno vyhledatelné uživateli internetu.

Reporty úspěšnosti Internetového marketingu

6Každý týden/měsíc pro vás připravíme zhodnocení úspěšnosti vašeho webu, resp. stávající strategie. Tato zpráva zahrnuje data o návštěvnosti, obratu eshopu, získaných poptávkách a jejich zdrojích. Obsahuje také shrnutí odvedené práce a návrhy na další rozvoj webu či změnu v online marketingovém mixu.

Jste zde: Titulní stránka Internetový marketing